קידום אתרים

אנו עוסקים בקידום שיווק וניהול  אתרי אינטרנט. לאחר שבניתם אתר טוב מוצלח ויפה ככל שיהיה, אתם בוודאי רוצים שיבקרו בו מספר רב ביותר של מבקרים על מנת להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם. כדי לגייס לקוחות חדשים צריך לגרום למבקרים להיכנס לאתר שלכם.דווקא לשלכם! 
ישנם מספר דרכים לגרום למבקרים להיכנס לאתרים שלכם. קידום אתרים אורגאני הוא כותרת למספר פעולות שצריך לעשות אשר גורמות למנוע החיפוש של Google להציג את אתרכים בתוצאות הראשונות. כמובן שיש תחרות על המקומות הראשונים, כאשר האתר שיענה על דרישותיו של מנוע החיפוש בצורה הטובה ביותר יהיה בתוצאות החיפוש הראשונות. קידום אורגאני הוא עבודה למקצוענים ודורש ידע נרחב בעולם הרשת, התמדה בביצוע יומיומי של פעולות והבנה של אלגוריתמים מתקדמים.
קידום באמצעות קמפיין של Google Adwords . קמפיין מסוג זה הוא פרסום במודעות השתולות במנוע החיפוש של Google  . את הקמפיין מתאימים לדרישות הלקוח על חתכים מדויקים מאוד, כאשר ניתן להגדיר כי הפרסום יהיה בשעות מסיומות, בשפות ובמדינות מסוימות לגילאים מסוימים ועוד אפשרויות רבות נוספות. כמובן שהקמפיין מאפשר לנו לדעת מהיכן מגיעים הלקוחות ומה גורם להם ליצור אתכם קשר.
קידום באמצעות קמפיין של Facebook. קמפיין מסוג זה הוא פרסום במודעות השתולות בתוך דפי האינטרנט של Facebook. כידוע ,רשת חברתית זו מאפשרת קשר בין חברים אמיתיים, חברים וירטואליים ואף חברים עסקיים ברשת. אתר Facebook הוא אתר בו ישנם המון מבקרים ועל ידי פרסום בדפיו אנו יכולים לנווט את המבקרים בו אל אתרכם, ועל ידי כך ליצור אפשרות של גיוס לקוח חדש לארגונכם. את הקמפיין מתאימים לדרישות הלקוח על חתכים מדויקים מאוד, כאשר ניתן להגדיר כי הפרסום יהיה בשעות מסיומות, בשפות ובמדינות מסוימות לגילאים מסוימים ועוד אפשרויות רבות נוספות. כמובן שהקמפיין מאפשר לנו לדעת מהיכן מגיעים הלקוחות ומה גורם להם ליצור אתכם קשר.